piątek, 5 lipca 2024

Przebudzenie duchowe

Przebudzenie duchowe

Witajcie cudowni 

Przebudzenie duchowe to proces, w którym człowiek zaczyna odkrywać głębszą część siebie, swoje duchowe “JA”, które wykracza poza ego i codzienne sprawy. To wzrost naszej samoświadomości, empatii i wrażliwości na losy bliźnich i świata. W trakcie tego procesu mogą wystąpić różne objawy, takie jak zwiększona wrażliwość, głębsze zrozumienie siebie i pragnienie duchowego rozwoju. Przebudzenie duchowe nie jest gwarantem zdobycia magicznych zdolności, ale może przynieść poczucie głębokiego spokoju, miłości i dobrostanu. 

Warto podkreślić, że każdy kroczy własną ścieżką, a przebudzenie duchowe jest indywidualnym doświadczeniem, nie zawsze związane z konkretnymi praktykami czy technikami. 

PRZEBUDZENIE DUCHOWE – jest jak odkrywanie ukrytych dróg w naszej duszy, jak otwieranie okien wewnętrznej percepcji, by dostrzec piękno wszechświata. Pozwól mi podzielić się z Tobą kilkoma sposobami, które mogą pomóc Ci poczuć się bliżej kosmosu.

Istnieje wiele różnych dróg do przebudzenia duszy. Każda osoba może wybrać tę, która najlepiej odpowiada jej indywidualnym potrzebom i przekonaniom. 

Oto kilka popularnych ścieżek:

Medytacja i kontemplacja: Regularna praktyka medytacji może pomóc w zanurzeniu się w głębsze warstwy swojego umysłu i odkryciu wewnętrznej ciszy. Kontemplacja nad życiem, wartościami i sensami również może prowadzić do przebudzenia duchowego.

Samorozwój i praca nad sobą: Czytanie inspirujących książek, uczestnictwo w warsztatach rozwoju osobistego, terapia czy coaching mogą pomóc w zrozumieniu siebie, swoich emocji i zachowań.

Duchowe praktyki: To obejmuje różne tradycje religijne, jak również duchowe techniki, takie jak joga, tai chi, czy praktyki związane z energią (np. Reiki, Kroniki Akaszy....). Wybór praktyki zależy od osobistych przekonań.

Kontakt z naturą: Spędzanie czasu na łonie natury może pomóc w odczuwaniu większej harmonii i zrozumienia wszechświata.

Aktywność twórcza: Malowanie, pisanie, muzyka czy inne formy twórczości mogą pomóc w wyrażeniu swojej duszy i odkryciu głębszych warstw swojego bytu.

Pamiętaj, że to indywidualny proces, a każdy może znaleźć swoją własną drogę do przebudzenia duchowego

Przebudzenie duchowe

Przebudzenie duchowe to złożony proces, a jego aspekty mogą być różnorodne.

Świadomość obecności: Przebudzenie duchowe często wiąże się z większą świadomością teraźniejszości. Ludzie zaczynają bardziej doceniać chwile, bycie w “tu i teraz” oraz odczuwanie piękna codziennego życia.

Zrozumienie jedności: Przebudzenie duchowe może prowadzić do przekonania, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. To poczucie jedności z innymi ludźmi, naturą i wszechświatem.

Transformacja wartości: Osoby przeżywające przebudzenie często zmieniają swoje priorytety i wartości. Mogą bardziej cenić miłość, współczucie, pokorę i prostotę.

Rozwijanie intuicji: Przebudzenie duchowe może prowadzić do zwiększonej intuicji i wrażliwości na subtelne sygnały i energie.

Akceptacja i wybaczenie: Przebudzenie może pomóc w uwolnieniu się od przeszłości, wybaczeniu sobie i innym oraz akceptacji swojego życia takim, jakie jest.

Pamiętaj, że każda osoba może doświadczać tych aspektów w inny sposób, a przebudzenie duchowe jest indywidualnym procesem. 

Przebudzenie duchowe może przynieść wiele korzyści. 

Głębsza samoświadomość: Przebudzenie pomaga zrozumieć siebie, swoje pragnienia, lęki i cele życiowe. To prowadzi do większej harmonii wewnętrznej.

Wzrost empatii: Osoby przebudzone często stają się bardziej wrażliwe na potrzeby innych. To może prowadzić do lepszych relacji międzyludzkich.

Spokój i akceptacja: Przebudzenie duchowe może przynieść poczucie spokoju i akceptacji swojego życia takim, jakie jest. To pomaga w radzeniu sobie ze stresem i trudnościami.

Rozwijanie intuicji: Przebudzenie może zwiększyć naszą intuicję i zdolność do odczuwania subtelnych energii.

Zrozumienie jedności: Przebudzenie prowadzi do przekonania, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. To może wpłynąć na nasze działania na rzecz dobra wspólnego.

Pamiętaj, że korzyści te są subiektywne i każdy może doświadczać ich w inny sposób.

W  drodze do przebudzenia duszy mogą pojawić się pewne pułapki. 

Oto kilka z nich:

Iluzje i złudzenia: Czasami ludzie mylą przeżycia duchowe z iluzjami lub złudzeniami. Ważne jest, aby zachować zdrowy rozsądek i logiczne myślenie, unikając fanatyzmu czy nadmiernego uwikłania w mistycyzm. Najczęściej to zjawisko występuje w przypadku używania psychoaktywnych substancji pochodzenia chemicznego i naturalnego.

Ego: Nasze ego może stanowić przeszkodę na drodze do przebudzenia. Przywiązanie do własnych przekonań, potrzeba kontroli czy dążenie do uznania mogą utrudniać rozwój duchowy.

Przesadne oczekiwania: Czasami ludzie oczekują, że przebudzenie duchowe przyniesie im natychmiastowe oświecenie czy magiczne zdolności. To proces stopniowy, a oczekiwania powinny być realistyczne. Nasza Dusza nie da nam więcej niż jesteśmy w stanie udźwignąć nie wymuszajmy przebudzenia pozwólmy Duszy samej do nas przemówić. Jeśli wymuszamy proces najzwyklej w świecie odpłyniemy.

Strach i opór: Przebudzenie może prowadzić do zmiany, a to może wywoływać strach przed nieznanym. Ważne jest, aby zaakceptować swoje emocje i otwarcie podążać naprzód.

Porównywanie się do innych: Każdy ma swoją własną ścieżkę. Porównywanie się do innych może prowadzić do frustracji i poczucia niewystarczalności. Nie ma nic gorszego jak podążać za tłumem. 

Pamiętaj, że przebudzenie duchowe to indywidualny proces, a każda osoba może napotkać inne wyzwania. Ważne jest, aby zachować ciekawość, otwartość i cierpliwość w tej podróży.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  
oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 


e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...