Księżyc w nowiu w Pannie we wrześniu 2023 r. -energia

Księżyc w nowiu w Pannie we wrześniu 2023 r-energia

DZIEŃ DOBRY BARDZO 

Księżyc w nowiu niesie ze sobą znaczącą energię duchową w astrologii. Reprezentuje początek nowego cyklu księżycowego i jest czasem ustalania zamiarów i sadzenia nasion na przyszłość. Księżyc w nowiu w Pannie to czas skupienia się na sprawach praktycznych, organizacji i dbałości o szczegóły. Jest to czas na ugruntowanie się i pracę nad urzeczywistnieniem celów. Zrozumienie duchowego znaczenia nowiu w Pannie może pomóc nam wykorzystać tę energię do osobistego wzrostu i rozwoju.

Panna to znak ziemi, który kojarzy się z praktycznością, organizacją i dbałością . Podczas nowiu ważne jest, aby skupić się na ustaleniu praktycznych celów, które są zgodne z wartościami i priorytetami danej osoby.  Energia Panny może pomóc nam pozostać uziemionymi i skoncentrowanymi na swoich celach, umożliwiając nam postęp w kierunku manifestowania swoich pragnień.

Fazy ​​księżyca zapewniają harmonijny rytm działania i odpoczynku, a wykorzystanie energii faz księżyca może kierować rozwojem osobistym i wzrostem. Panna to znak dziewicy, który w tym kontekście nie dotyczy doznań seksualnych, ale pełni i dopełnienia. Panna to znak kojarzony ze zdrowiem, służeniem innym energia tego Księżyca zaprasza nas również do wniesienia porządków w nasze życie.

Jesteśmy całym Wszechświatem manifestującym się w ludzkiej powłoce. Jesteśmy kompletni i nie potrzebujemy niczego poza sobą, aby dostroić się i połączyć z tym potężnym rezerwuarem energii Źródła, który żyje wewnątrz.

Energia Panny uczy nas, że jesteśmy Źródłem, jesteśmy Wszechświatem, jesteśmy Jednym z tym wszystkim, a kiedy możemy to rozpoznać, możemy dostroić się i połączyć z mocą, która się z tym wiąże.

Możemy odnaleźć swoją osobistą moc i wiedzieć, że żadna burza nie jest zbyt dzika, abyśmy nie mogli się przez nią przebić.

Więc zatop swoje stopy w Ziemi. Pozwól sobie poczuć połączenie z energią Źródła wewnątrz i dookoła Ciebie. Pozwól temu połączeniu wyzwolić Twoją wrodzoną moc. Wiedz, że jesteś połączony.

A potem z tego miejsca popłyń falami Panny w nowiu. Wykorzystaj je, aby wnieść do swojego życia świeżą energię, ale także przerwać wszelkie cykle pokoleniowe, które nie muszą już być aktywne w Twoim życiu.

To duże przedsięwzięcie, ale ta energia Księżyca w nowiu będzie twoim przewodnikiem, umożliwiając zrobienie małego kroku lub gigantycznego skoku. Żaden wysiłek nie pójdzie na marne. Każdy wysiłek będzie celebrowany przez ludzi, którzy byli przed wami i ludzi, którzy będą kontynuować wzniosłość po opuszczeniu tego ziemskiego świata.

ALE TO NIE WSZYSTKO WRAZ Z NOWIEM WITAMY NOWY ROK NUMEROLOGICZNY KTÓRY RÓWNIEŻ WARTO KRÓTKO OPISAĆ

Zrozumienie numerologicznego Nowego Roku

Numerologia to nauka o liczbach i ich znaczeniu w naszym życiu. Uważa się, że liczby mają energię wibracyjną, która może wpływać na nasze doświadczenia i wyniki. Zrozumienie może dać wgląd w energię, która będzie obecna w naszym życiu w nadchodzącym roku.

Numerologiczny Nowy Rok 2024 rozpocznie się 15 września 2023 r. wraz z nowiem Księżyca w znaku Panny. Ta data wyznacza początek nowego cyklu energii, który będzie obecny przez cały rok. W numerologii rokowi 2023 przypisana jest liczba 7, która w wielu kulturach i religiach uznawana jest za liczbę magiczną. Liczba ta reprezentuje rozwój duchowy, wewnętrzną mądrość i intuicję. To czas introspekcji i samopoznania.

15 września 2023 roku wkroczymy w energię numerologicznego Nowego Roku, na który wpływ będzie miała cyfra 8. Liczba ta reprezentuje obfitość, sukces i dobrobyt materialny. To czas skupienia się na osiąganiu celów i manifestowaniu pragnień. Energia cyfry 8 może przynieść szczęście i możliwości finansowe, ale należy też pamiętać o zachowaniu równowagi i nie skupiać się zbytnio na korzyściach materialnych. 

Rozumiejąc energię numerologicznego Nowego Roku, możemy dostosować się do wibracji Wszechświata i zamanifestować nasze pragnienia w nadchodzącym roku.

Ten rok numerologiczny stwarza wyjątkową okazję do osobistego rozwoju i manifestacji. Jednym ze sposobów wykorzystania tej energii jest ustalenie celów na Nowy Rok. Może to obejmować ustalanie intencji dotyczących rozwoju osobistego, rozwoju kariery lub poprawy relacji .

Manifestowanie obfitości i harmonii to kolejny sposób na wykorzystanie energii nowego numerologicznego roku. Możesz praktykować wdzięczność, wizualizację i rozważyć pracę z  pozytywnymi afirmacjami.  Dostosowując swoje intencje i działania do energii nowego roku, możesz zamanifestować obfitość i rozwój we wszystkich obszarach swojego życia.


ŻYCZĘ NAM WSZYSTKIM CUDOWNEGO NOWIU PRZEPIĘKNEGO NOWEGO ROKU -NIECH NAM SIĘ DARZY 

👐👐👐

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111