Majowy nów Księżyca w Byku

 

NÓW W BYKU -MAJ

Dzień dobry piękni przed nami majowy nów który osiągnie swój szczyt 19 maja o 17.55 to księżycowe wydarzenie polega na nowym początku — ale aby skutecznie wykorzystać jego energię, musisz dostroić się do duchowego znaczenia tego nowiu , abyś mógł rozpocząć następny rozdział we właściwy sposób.

Ponieważ nowe księżyce wyznaczają pierwszą fazę miesięcznego cyklu księżyca, znane są z tego, że przynoszą obfitość w postaci nowych początków. 

Dzięki koniunkcji zachodzącej między księżycem a słońcem w tym czasie możesz zasiać nasiona na przyszłość, ustalić osobiste intencje i połączyć się ze swoją intuicją. 

Majowy nów również wschodzi w praktycznym i ugruntowanym znaku Byka , więc nie zdziw się, jeśli nagle zostaniesz zalany stabilnością w pracy, poczujesz ugruntowanie związku poczujesz się uzieminy  i nie tylko.

Księżyc w nowiu w znaku Byka utrzymuje wibrację uziemiającą, pozwalającą nam zrównoważyć naszą istotę i ponownie połączyć się ze stanem spokoju. Wiele przeszliśmy od ostatniego cyklu księżycowego i teraz mamy chwilę wytchnienia ,cieszmy się tą chwilą .

Byk to znak kojarzony ze stabilnością i bezpieczeństwem, i właśnie to jest oferowane podczas  tego nowiu. 

Jak możesz zapewnić sobie większe bezpieczeństwo w swoim życiu? 

Jakie kroki możesz podjąć, aby poczuć się bardziej stabilnym i bezpiecznym w sobie?

KONTAKT Z PRZODKAMI

Nów księżyca w maju zjawia się  jako ucieleśnienie „esencji boskiej- kobiecej energii”. Jeśli nie wiesz, uważa się, że boska kobiecość jest częścią naszej świadomości, w której uzyskujemy dostęp do takich cech, jak intuicja i otwartość. Nowe księżyce są zwykle związane z intuicją, ale tym, co odróżnia to księżycowe wydarzenie od reszty, jest to, że ma głębokie znaczenie duchowe pod względem związku przodków.

Majowy nowiu służy jako kanał między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, zapewniając świętą przestrzeń, w której możemy czcić naszych przodków i otrzymywać przekazy, wskazówki pochodzące z ich mądrości .

Księżyc ten zaprasza nas również do pogłębienia naszego związku z ziemią i przyjęcia roli zarządców tej planety.

Księżyc w nowiu Byka i tworzenie komfortu

Twórcza energia

Bykiem rządzi planeta Wenus, która jest powiązana z miłością, pięknem, pieniędzmi, związkami i przyjemnością. Zanurzenie się w niektórych lżejszych wibracjach tego znaku zodiaku może nam przypomnieć o zwolnieniu i znalezieniu przyjemności, która następuje, gdy znajdujemy czas na zatrzymanie się i po prostu cieszenie się życiem.

Co sprawia, że ​​czujesz się komfortowo? 

Co daje ci uczucie ciepłego uścisku w sercu? 

Co pozwala ci opuścić gardę i odczuć spokój i wsparcie otaczającego cię świata? 

Są to obciążające pytania, ale pochyl się nad nimi podczas majowego nowiu. Pracuj nad zapewnieniem sobie poczucia komfortu w jakikolwiek znany Ci sposób.

Jak można pracować z energią majowego nowiu?

Introspekcja i planowanie przyszłości są niezbędne podczas każdego nowiu, ale jeśli chcesz jeszcze bardziej pogłębić więź z la luna,  spróbuj zrobić refleksyjny dziennik podczas wygrzewania się w świetle księżyca na świeżym powietrzu, np. usiądź wygodnie i zastanów się nad swoimi emocjami, doświadczeniami i wewnętrznymi myślami ,zapisz wszelkie spostrzeżenia, lekcje lub objawienia, które się pojawią. Niech energia księżyca poprowadzi twoją myśl  i rozjaśni twoje refleksje.

Możesz także ukierunkować swoją twórczą ekspresję, tworząc swoje dzieła sztuki inspirowane fazami księżyca. Pozwól swojej intuicji kierować procesem twórczym, pozwalając, aby Twoje dzieło sztuki służyło jako wizualne przypomnienie energii, którą chcesz zamanifestować i ucieleśnić

Księżyc w nowiu Byka i nasze kosmiczne niebo

Jowisz i Pluton będą znajdować się w zerowych stopniach swoich odpowiednich znaków zodiaku podczas nowiu. Jowisz będzie w Byku, a Pluton w Wodniku. Jest to bardzo potężna dynamika energii przepływającej przez kosmiczne niebo, która zostanie wzmocniona przez energie nowiu.

Zero jest uważane za wysoce karmiczny stopień zodiaku i wskazuje na dojście do tego stanu punktu zerowego. Jest to stan neutralności, w którym nic nie jest ciemne i nic nie jest jasne. W stanie zerowym jesteśmy Jednym z całym życiem. I w tym stanie zerowym następuje tworzenie.

Jowisz i Pluton na zerze odblokowują potężny portal energii, którego możemy użyć do zamanifestowania i stworzenia nowej wizji naszego życia. 

Enegia czakry splotu słonecznegi

Możemy również przesłać tę energię prosto do naszego splotu słonecznego, aby naładować nasze poczucie celu, mocy i wewnętrznej siły. 

Tylko na chwilę przenieś swoją świadomość do czakry splotu słonecznego. Ta czakra znajduje się w punkcie zerowym naszego ciała, dokładnie , pomiędzy mostkiem a pępkiem. Świeci jasnożółtym światłem i jest jednym z Twoich najpotężniejszych połączeń z energią Źródła i Twoją osobistą mocą. Udaj się na chwilę w to miejsce i zobacz swoje wewnętrzne Słońce promieniujące mocno i jasno.

Ładowanie naszego splotu słonecznego może pomóc zwiększyć naszą motywację, pomagając nam zainspirować się do stworzenia solidnego, uziemionego fundamentu dla siebie. Może również wspierać nas w realizacji naszych intencji. Ładowanie splotu słonecznego może również wzmocnić nasz żołądek i układ trawienny, pomagając nam przyswajać i przetwarzać nie tylko składniki odżywcze, które przyjmujemy, ale także energię, którą spożywamy.

Księżyc w nowiu Byka przynosi kilka różnych prądów energii do pracy, jednak większość z nas skorzysta na dostrojeniu się do uziemionych, stabilizujących wibracji, które oferuje.

Ostatnio przeszliśmy przez wiele transformujących energii, więc posiadanie trochę czasu na ześrodkowanie, zakorzenienie i przywrócenie naszych ciał i umysłów do stanu zerowego będzie bardzo korzystne.

Z tego miejsca możemy wtedy pomyśleć o naładowaniu naszego potężnego splotu słonecznego i manifestacji poprzez nasze moce tworzenia.

Poniewaz jesteś kreatorem swojej rzeczywistości twórz na co czekasz ?

Twórz !!!

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111