Równonoc wiosenna - jej duchowe znaczenie

Równonoc wiosenna 2023 wypada w pierwszy dzień astronomicznej wiosny, w poniedziałek 20 marca. To niezwykle ważny czas, który rozpoczyna nowy rok astrologiczny. Tego dnia obchodzone jest święto Ostara zapowiadające nowy sezon życia w naturze. Czas pełen wróżb i rytuałów, które mają zapewnić szczęście.

Gdy Słońce przecina równik niebieski w dniach równonocy doświadczamy równych godzin nocy i dnia. 

12 godzin na wyrównanie z ciemnością i 12 godzin na wyrównanie ze światłem, tworząc idealną równowagę.
Możemy użyć tej równowagi , aby uhonorować ciemność i światło wewnątrz nas samych .
W naszym rdzeniu jesteśmy istotami lekkimi ,tak promieniującymi jak Słońce, ale żyjemy również w gęstym, fizycznym świecie, w którym istnieją cienie.

Tak jak Matka Ziemia doświadcza tej równowagi w Równonocy, my również możemy znaleźć sposób, aby uznać naszą wieczną duszę zbudowaną ze światła i fizyczny, gęsty świat, w którym żyjemy, który jest tutaj, aby nas tak wiele nauczyć.
Jesteśmy istotami lekkimi w fizycznej podróży. 
Jesteśmy tutaj, aby doświadczyć tego, co fizyczne, ale nie możemy również zapomnieć o świetle i miłości, którym jesteśmy.
Kiedy pozwalamy sobie kąpać się w naszym świetle, widzimy, że światło jest naszą prawdziwą esencją i naszą prawdziwą ścieżką. 
Widzimy, że wszyscy wracamy do światła i wszyscy pochodzimy od światła. 
Widzimy, że nie ma oddzielenia i że przeciwieństwo światła jest potrzebne, aby poprowadzić nas na następnym etapie naszej podróży.
Kiedy pozwalamy sobie wykąpać się w ciemnej, gęstej fizyce, widzimy niesamowite zdolności naszych fizycznych ciał, to, co możemy budować i tworzyć, i jak wszyscy wnosimy na ten świat wyjątkowe dary i talenty.
 Widzimy, że życie zawsze przechodzi cykle wzrostu i zrzucania. 
Możemy również spróbować pysznego jedzenia, usłyszeć śmiech, poczuć niesamowitą różnorodność emocji, powąchać piękne kwiaty i trzymać osoby  te, które kochamy.
Kiedy jesteśmy zbyt pochłonięci światłem, możemy stracić kontakt z naszą rzeczywistością i zapomnieć o celu naszej podróży. 
Kiedy jesteśmy zbyt pochłonięci przez ciemność, możemy zapomnieć, kim naprawdę jesteśmy i stać się przytłoczonym przez materializm i nasze ego.
Pod tą energią jesteśmy wezwani do stworzenia równowagi w nas samych i na całym świecie. Każdy z nas jest wezwany do znalezienia naszego centrum i przywrócenia równowagi w naszym umyśle, ciele i duszy.
Jesteśmy tu w fizycznej, ludzkiej  podróży. 
Uhonorujmy to ,cały ten ból i radość, które niesie ze sobą zwykłe życie . Ale szanujmy także światło, które żyje w każdym z nas, oraz optymizm i nadzieję, jakie może ono ze sobą  przynieść.
W czasie równonocy uważa się również, że zasłona między wymiarami jest cienka, dzięki czemu łatwiej możemy uzyskać dostęp do mądrości duchowej, intuicji i przekazów psychicznych.
Wszystkiego dobrego 

 Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111