środa, 22 marca 2023

Kryształy dla dzieci

Czysta i łagodna energia dzieci czyni je szczególnie podatnymi na wycieki energii i blokady. Kryształy mają silne właściwości ochronne, które mogą wspierać dzieci i chronić je przed drenażem energii.

Istnieje wiele sposobów wykorzystania kryształów, takich jak noszenie ich jako biżuterii,w kieszeni lub umieszczanie ich w pobliżu łóżka lub miejsca do pracy/nauki. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wybierając kryształ, zawsze dobrze jest kierować się intuicją i wybrać kryształ, który najbardziej przyciąga Ciebie lub Twoje dziecko. 

Jeśli w Twoim życiu nie ma w tej chwili dzieci, praca z kryształami może pomóc ci połączyć się z wewnętrznym dzieckiem i ponownie odkryć w sobie dziecięce cechy.

Oto kilka kryształów, które są bardzo pomocne dla dzieci-

Kwarc różowy

Kryształ ten doskonale pasuje do czystej i radosnej energii dzieci. Podobnie jak wszystkie inne kryształy kwarcu, ma energię o wysokiej wibracji, która pomaga nam łączyć się z wyższymi wymiarami i otrzymywać wskazówki od naszych duchowych przewodników.

Kojące i pielęgnujące wibracje kryształu różowego kwarcu zapewniają wsparcie i poczucie komfortu dzieciom, które przechodzą przez trudny okres, tj. pierwszy zawód miłosny lub opłakiwanie członka rodziny. 

Ten kryształ może pomóc przywrócić poczucie radości i zabawy dzieciom, które cierpią z powodu ran emocjonalnych lub wszelkiego rodzaju traum.

Dla dorosłych jest to idealny kryształ do otwierania blokad w obszarze czakry serca spowodowanych toksycznymi związkami. Pomaga nam odczuwać błogość i przypomina nam, że zawsze jesteśmy godni miłości, bez względu na to, jak głęboko ktoś nas zranił lub jak zraniliśmy innych.

Różowy kwarc  przypomina nam, jak to było być dzieckiem i żyć z otwartym sercem i umysłem. Ponownie łączy nas z naszą niewinnością i czystością oraz zachęca do przyjęcia bardziej zabawnego podejścia do życia.

Larimar

Uważa się, że kryształ Larimar ma ścisły związek z Atlantydą i niesie podnoszącą na duchu i uzdrawiającą energię delfinów i oceanów. To kryształ harmonii i spokoju, który odżywia ciało i duszę na najgłębszym poziomie.

Spokojna i współczująca energia Larimaru dobrze działa na dzieci, ponieważ może pomóc rozwiać ich lęki i złagodzić traumę emocjonalną. 

Jest to niezwykle wspierający kryształ do noszenia dla dzieci cierpiących na stres lub niepokój, ponieważ pomaga przynieść poczucie spokoju i relaksu noszącemu.

Larimar może również pomóc w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych u dzieci. Jego harmonijne wibracje sprzyjają cierpliwości i jasnej komunikacji, a także wyrażaniu własnej prawdy bez strachu przed osądem lub odrzuceniem. To, co sprawia, że ​​Larimar jest wyjątkowy, to unikalne połączenie energii, które wspierają zarówno rozwój intelektualny, jak i serdeczną interakcję ze światem.

Noszenie kryształu Larimar jako biżuterii może również zachęcić dzieci do wyrażania swoich talentów twórczych i umiejętności artystycznych, ponieważ łączy je z przepływem inspiracji ze starożytnej Atlantydy.

Malachit

Jak wspomniałam wyżej, łagodna energia i podwyższona wrażliwość dzieci czynią je szczególnie podatnymi na wycieki energetyczne i wchłanianie toksycznych energii z otoczenia. Noszenie kryształu malachitu może pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa ich energii, ponieważ uważa się, że jest to jeden z najpotężniejszych kryształów ochronnych.

Kryształ malachitu symbolizuje wiosnę, nowy wzrost i świeżą energię, dlatego uważa się, że wzmacnia wzrost i ekspansję wszelkiego rodzaju. Jest wspaniałym kryształem dla dzieci, gdyż wspomaga proces uczenia się i przyswajania nowych informacji.

Uważa się, że malachit ma działanie energetyzujące, co czyni go pomocnym kryształem dla dzieci zmagających się ze zmęczeniem i wyczerpaniem. Jego wibrująca i podnosząca na duchu energia może dać dzieciom zastrzyk motywacji i pomóc im przetrwać stresujące chwile w szkole.

Dla dorosłych praca z kryształem malachitu zachęca do patrzenia na świat z zupełnie nowej perspektywy. Przypomina nam, jak to jest być pełnym ciekawości i zdumienia. 

Wesoła i optymistyczna energia kryształu malachitu pomaga nam wszystkim połączyć się z tą częścią nas samych, która lubi się bawić i znajdować radość w prostych rzeczach. Jako kryształ transformacji pomaga nam przyjąć wzrost i dostosować się do zmian z otwartym umysłem.

Prosta praktyka medytacji z kryształami, aby połączyć się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem

  • Usiądź wygodnie w cichym miejscu. 
  • Zrelaksuj swoje ciało i umysł, wykonując głębokie wdechy co najmniej trzy razy. 

Teraz weź jeden z trzech kryształów opisanych w tym artykule i trzymaj go w dłoniach. Zamknij oczy i wyobraź sobie jasne, złote światło promieniujące z kryształu. Podążaj za światłem, które delikatnie prowadzi cię przez czas i przestrzeń z powrotem do czasów, gdy byłeś dzieckiem.

Spróbuj przypomnieć sobie doświadczenie lub sytuację z dzieciństwa, które sprawiły, że poczułeś się szczególnie szczęśliwy lub radosny. Spróbuj zapamiętać jak najwięcej szczegółów, takich jak miejsce, w którym byłeś, widoki, zapachy i dźwięki tego miejsca oraz uczucia, które odczuwałeś. Staraj się nie oceniać ani nie przyklejać żadnych etykiet do doświadczenia, które miałeś.

  • Pozostań w tym stanie medytacji tak długo, jak chcesz. 
  • Teraz otwórz oczy i powoli przenieś swoją świadomość z powrotem do świata zewnętrznego. 

Możesz także powtórzyć w swoim umyśle tę afirmację:

"Wiem, że jest we mnie to samo dziecko, którym byłem kiedyś. 

Czuję się czysta i radosna, gdy obejmuję go/ją moją kochającą energią."

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...