czwartek, 3 czerwca 2021

Bliźniaczy płomień czy odnalazłeś swoją lustrzaną duszę?

  

Pojęcie bratnich dusz jest dziś szeroko rozpowszechnione w naszym społeczeństwie, ale niewiele osób mówi o bliźniaczych płomieniach.

Ale czym jest podwójny płomień? Skąd wiesz, że spotkałeś swój bliźniaczy płomień i spotkałeś swoją lustrzaną duszę? 

W tej serii artykułów omówię najczęstsze oznaki, w których rozpoznasz czy znalazłeś swój bliźniaczy płomień:

Ogólnie rzecz biorąc, twój bliźniaczy płomień to druga połowa twojej duszy, która wylądowała w innym ciele, ale kiedyś istniała w fuzji z tobą, zanim wzniosła się na wysoką częstotliwość i została podzielona na dwie części – ale jakie są oznaki i symptomy, potwierdzające że dokładnie  ta osoba jest twym bliźniaczym  płomieniem ?

Oto najczęstsze oznaki że spotkałeś  bliźniaczy płomień:

Znak 1

Intuicyjnie wiesz, co czuje, myśli lub robi druga osoba. Działa to również na odwrót.

Znak 2

Dzielenie się tymi samymi wartościami, hobby, zainteresowaniami  i preferencjami.

Prawdopodobnie czytasz te same książki i udostępniasz ulubione gatunki (takie jak książki, muzyka i filmy).

Prawdopodobnie również skłaniasz się w kierunku tych  samych  pomysłów na przyszłość .

Znak 3

Posiadanie tych samych emocji lub myśli w tym samym czasie. To się pojawi, nawet jeśli jesteście w różnych miejscach. Kiedy jesteście razem , często mówicie to samo  w tym samym czasie.

Znak 4

Czujesz silne fizyczne pragnienie bycia blisko. Niezależnie od tego, czy jesteś   romantykiem, czy kochasz  platonicznie, zawsze będziesz tęsknić za dotknięciem lub bliskością tej osoby.

Znak 5

Mając te same marzenia. Również mogą  pojawiać  się  sny  nakładające podobne  przesłanie oraz  odczucia.

Znak 6

Komunikacja przychodzi łatwo bez konieczności mówienia. Spojrzycie na siebie i będziecie wiedzieć, co druga osoba chce wam powiedzieć.

Wystarczy szybkie spojrzenie, aby twój bliźniaczy płomień wiedział, co się z tobą dzieje i czy czegoś potrzebujesz.

Znak 7

Zrozumienie złożonych części siebie. Chociaż jest to niewygodne i konfrontacyjne, może to być również niezwykle wyzwalające i uprawomocniające. Ta osoba może zrozumieć głębokie i ukryte części ciebie, to samo tyczy się Ciebie 

Znak 8

Udostępnianie niektórych luk i słabości. Czasami możesz zobaczyć swoje stare wady w swoim bliźniaczym płomieniu lub mieć takie same trudności, jakie ma on  właśnie teraz. Możecie to wykorzystać  do wspólnej pracy, aby przezwyciężyć te trudności i wspólnie wzrastać w przyjaźni lub związku.

Znak 9

Bezpiecznie  i naturalne, stajesz się  swoim autentycznym sobą. Jeśli zwykle jesteś nieśmiałą osobą, podwójny płomień natychmiast sprawi, że poczujesz się wystarczająco komfortowo, aby pokazać swoje prawdziwe ja.

To pocieszające uczucie i wiesz, że nigdy nie będzie cię osądzać za pokazanie swojego autentycznego ja.

Ogólnie rzecz biorąc, poczujesz z nim przytłaczająco silną więź, której nie czułeś z nikim innym. Poczujesz się zrównoważony i wyrównany, dzieląc ze sobą tę samą energię i długość fal.

Poczujesz, że możesz czytać w jego myślach lub intuicyjnie wiedzieć, czego potrzebuje lub myśli w danym momencie, a on robi to samo dla ciebie. Oboje kontynuujecie ewolucję razem i czynicie siebie nawzajem lepszymi ludźmi, wychowując się nawzajem w pozytywności i wsparciu. Najlepiej funkcjonujesz w jego  obecności i nigdy nie czujesz, jak twoja energia wyczerpuje się, gdy jest koło  ciebie.

Pod koniec dnia nic nie może zerwać więzi z twoim bliźniaczym płomieniem. Chociaż możesz posiadać  pewne różnice charakteru  lub możesz  mierzyć się z konfliktem w pewnym momencie swojego życia , zawsze spotkasz go na końcu i stajecie  się ogólnie silniejszym duetem.

Twoje umiejętności komunikacyjne są niezrównane, ponieważ znasz uczucia drugiej osoby, ponieważ są one tak podobne do twoich. Wasza miłość i zaufanie do siebie nawzajem są bezwarunkowe i nigdy nie będzie trudno wrócić do siebie, gdy sprawy staną się trudne. Chociaż życie może na chwilę zaprowadzić cię w różnych kierunkach, zawsze będziesz łączyć się z powrotem w dół ścieżki, aby kontynuować wspólną podróż przez życie.

Zapraszamy również na indywidualne dyplomowe  szkolenia i warsztaty potwierdzone akredytacją Międzynarodowej Federacji Holistycznych  Lekarzy  oraz sesje indywidualne  

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

4 komentarze:

 1. Wiem. Przeżyłam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z treści wynika, że nie każdy ma swój Bliźniaczy Płomień? Tylko te osoby mają swój Bliźniaczy Płomień, których dusza podzieliła się i wcieliła w dwie osoby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak nie każdy .
   Odnosnie naszej Wyzszej Jazni ona nigdy nie istnieje w pojedynkę ,i sztuką jest odnależć jej odbicie w nas samych na wszystkich poziomach .Nie tylko jest nasz świat czy astral, tych światów jest dużo więcej, na padole ziemskim nie musisz jej odnależć badz nie znajdziesz jej nigdy ponieważ wzrosła na tyle że jest dla nas niewidoczna przynajmniej nie za tego życia ,byc może i kolejnego i następnego .Tak jak ty wzrastasz ona również ,szczęściem jest podążać za nią a nie tylko wyszukiwac jej w nieznanym

   Usuń

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...