środa, 28 października 2020

Techniki oczyszczania aury

 

Techniki oczyszczania aury
Techniki oczyszczania aury

Są techniki specjalnie dostosowane do określonych celów, są techniki wymagające pewnego przygotowania.
Jest jednak kilka technik, które może wykorzystać każdy. 
Nie wymagają one specjalnego szkolenia.
Warto przy tym wspomnieć, że możliwych zaburzeń działających na nasze pole jest wiele: psychiczne, fizyczne, elektromagnetyczne, podpięte „byty”, fantomowe aspekty, oddziaływania egregoryczne (kreowanie rzeczywistości ) nasze myśli i emocje, lęki, przekonania, źle życzące osoby, programy „strażnicze matrixa” oraz efekty uboczne działania wbrew naturze bądź sobie.

Poniższe techniki będą pomocne w większości przypadków.
Z poniższej listy najlepiej wybrać dla siebie to, co najmocniej czujemy. W praktyce codziennej zwykle warto korzystać z więcej niż jednej techniki.

Jeśli zupełnie nie wiesz co wybrać to śmiało przetestuj – praktyka zweryfikuje.

UZIEMIENIE,WIRUJĄCE POLE,OCZYSZCZAJĄCE PŁOMIENIE, RUCH,RYTMICZNOŚĆ,WODA,SKUPIENIE
Rytmiczność:
Chociaż zwykle techniki powiązane z dźwiękiem wydają się być dość trudne do wykonania i najczęściej poprawnie są w stanie wykonać je jedynie osoby doświadczone w pracy z dźwiękiem, jednak istniej szereg prostych sztuczek, które może zrobić każdy.
Samo nadanie polu harmonijnego rytmu już działa uzdrawiająco i oczyszczająco.
Najprościej można to osiągnąć po protu poprzez regularne nucenie jakiejś prostej melodii – byle ta melodia nie niosła ze sobą negatywnego ładunku emocjonalnego.
Zasadę rytmiki, a poprzez to uzyskiwania harmonii zauważyły praktycznie wszystkie kultury tego świata.
Dlatego jako zabieg oczyszczający można odprawiać mantrę lub modlitwę różańcową (inna sprawa to jakie treści przy okazji tego zładujemy).
Znakomicie też sprawi się wystukiwanie rytmu na bębenku lub tańczenie w jego rytmie – to często wykorzystywane w szamanizmie.
W wykorzystywaniu powyższych nie przejmuj się, że nie jesteś profesjonalistą – po prostu poczuj rytm.
W domowej wersji możesz użyć nawet garnka i drewnianej łyżki – po paru minutach takiego stukania wpadniesz w rytm i zacznie się oczyszczanie.
Inna sprawa, że jeśli nie omówisz tego zabiegu z domownikami mogą na Ciebie nieco krzywo patrzećMiłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

Kontakt: PL. (0048) 570 851 655 UK .(0044) 7511961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...