piątek, 7 sierpnia 2020

Lwia Brama -EnergiaPortal Lwiej Bramy 8 sierpień 2020
Portal Lwiej Bramy 8 sierpień 2020
Portal Lwiej  Bramy 88 jest aktywowany przez numerologię 8/8, Słońce w Sezonie Lwa i wschodzenie gwiazdy Syriusza. Ta kombinacja energii otwiera galaktyczny portal, który umożliwia wysyłanie na Ziemię energii o wysokiej wibracji, do której wszyscy możemy się dostroić i połączyć.
Portal 88 swój osiąga szczyt 8 sierpnia , ale prawdopodobnie odczujemy prąd jego energii również przed i po tej dacie.
W numerologii ósmy dzień ósmego miesiąca to bardzo uduchowiony i naładowany czas.
Liczba 8 reprezentuje nieskończoność - nieskończoną duszę, którą jesteśmy, i nieskończoną podróż, którą odbywamy. Reprezentuje „wiecznie świadomą” część naszej duszy; dusza, która żyła i będzie żyć długo po tym wcieleniu.

8 to także liczba związana z aktywacją DNA, obfitością, mocą i wyższymi sferami świadomości, co sprawia, że ​​8/8 jest bardzo silnym czasem na naładowanie i oczyszczenie naszej energii do odbioru.

Lwia Brama to nie tylko numerologia, ale także astrologia i obejmuje Słońce w swoim znaku rządzącym Lwa i wschodzie gwiazdy Syriusza.
Syriusz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na niebie i jest znany jako nasze Duchowe Słońce. Podczas gdy nasze ziemskie Słońce oświetla nasz świat fizyczny, który jest iluzją, nasze Duchowe Słońce oświetla prawdę o naszej ponadczasowej duszy.
Starożytni byli bardzo zestrojeni z gwiazdą Syriusza , ponieważ wierzyli, że jest to brama do nieba i dom istot o wyższych wibracjach. Wierzyli, że energia Syriusza zawiera wysoce zaawansowaną mądrość, którą możemy wykorzystać, gdy Syriusz jest silny na niebie.

Powstanie Syriusza o tej porze roku było wyjątkową i świętą okazją i zapoczątkowało nowy rok. Starożytni obserwowali również rzeczy, które dzieją się w Matce Ziemi.

W starożytnym Egipcie powstanie Syriusza zbiegło się z wylewem Nilu. Uważali to za dar dobrobytu i płodności i tak bardzo szanowali Syriusza, że ​​nawet dostosowali swoje piramidy do ich powstania.
Istnieją również teorie, że piramidy działałyby jako przekaźniki, pomagając wzmocnić energię Syriusza, aby z większą łatwością przekazywać i pobierać jego wiadomości.
Wielki Sfinks ze swoimi cechami podobnymi do lwa, również wyrównuje się z zodiakiem Lwa o tej porze roku. Uważa się, że to ustawienie pomaga w otrzymywaniu Boskich wiadomości od Izydy i Anubisa, bogów połączonych z Syriuszem.
Nie tylko Egipcjanie czcili Syriusza, na całym świecie, od Majów po Sumerów, Babilończyków i plemię Dogonów, istnieje silny związek z tą jasnoniebieską gwiazdą.
Podczas gdy nasze Słońce jest odpowiedzialne za promienie życia dla naszych ciał fizycznych, zwłaszcza gdy znajduje się w swoim rządzącym znaku Lwa, Syriusz jest odpowiedzialny za promienie życia dla naszych duchowych ciał.
Dlatego otwarcie Portalu Lwiej Bramy  może przynieść przebudzenie i podnieść naszą świadomość na nowy ,wyższy poziom.

Oto kilka rzeczy, których możemy chcieć doświadczyć w tej energii:

  • Uzdrowienia serca:  portal aktywuje czakrę serca. Stare, a nawet obecne rany serca mogą doświadczyć  uleczenia. W końcu możemy poczuć się wolni od żalu lub smutku, który obciążył nasze serca. 
  • Przebudzenie trzeciego oka:  portal aktywuje również czakrę trzeciego oka. Możemy poczuć się bardziej intuicyjni lub nauczyć się czegoś nowego o sposobie, w jaki przemawia do nas nasza intuicja. Nasza intuicja prawdopodobnie będzie silna i jeśli jest to coś, z czym chcemy więcej pracować, portal to świetny moment na to rozpoczęcie. 
  • Wyższa duchowość   (czakry ): chociaż mamy siedem głównych czakr lub ośrodków energetycznych w naszym ciele, mamy również setki mniejszych, bardziej  wrażliwych czakr,  które można aktywować i obudzić podczas Portalu Lwiej Bramy . Pomaga nam to wykorzystać nową mądrość i wyższą duchową wiedzę.
  • Pobrania psychiczne:  z wysoką energią wibracji Syriusza promieniującą w naszą stronę, jest bardziej prawdopodobne, że otrzymamy informacje psychiczne do pobrania. Mogą one przyjść przez nasze sny, wizje, przez  przewodników duchowych  i aniołów 
  • Wizyty:  starożytni wierzyli, że Syriusz jest domem dla nieba, aniołów i innych ziemskich istot. Dzięki energii Portalu jesteśmy bardziej skłonni otrzymywać wiadomości, sny,  znaki i odwiedziny od naszych bliskich, którzy odeszli, a także od naszych przewodników duchowych i aniołów stróżów. Bardziej prawdopodobne może być również spotkanie obcych istot.
  • Wolność:  jedną z najsilniejszych wibracji Syriusza jest ta energia wolności. Chodzi o to, że nasze ziemskie Słońce oświetla ten fizyczny świat, który jest iluzją. Ale Syriusz oświetla naszą duszę i ciała duchowe, co jest prawdą. Rozumiejąc to, zyskujemy poczucie wolności.
  • Pokój : Syriusz ma również bardzo spokojne wibracje, więc spędzanie czasu na łonie natury i medytacja to świetny sposób na wykorzystanie tej spokojnej energii i wykorzystanie jej do uzdrowienia i przywrócenia umysłu, ciała i duszy.
  • Technologia:  Syriusz jest również kojarzony z wysoce zaawansowaną technologią. Jeśli masz nową innowację technologiczną lub chciałbyś założyć stronę internetową, blog, aplikację lub cokolwiek innego związanego z technologią, Syriusz da  bardzo dużo energii do wykorzystania na swoją korzyść.
  • Kreatywność:  Lwia Brama  to również bardzo kreatywny czas i doskonała okazja do wypróbowania nowego kreatywnego projektu 
Energia Lwiej Bramy  może połączyć nas z kosmicznym niebem, galaktycznymi częstotliwościami, istotami z wyższych wymiarów i naszą własną intuicją.
Może również aktywować uzdrowienia serca, poszerzyć duchową mądrość i pomóc nam obudzić się w naszym prawdziwym potencjale.
Ustal, w jaki sposób chcesz wykorzystać tę energię, a następnie stwórz rytuał lub praktykę, która pozwoli ci ją wykorzystać i pracować z nią.
Wszystkiego dobrego 

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...