Uzdrawianie Szamańskie

 

Uzdrawianie Szamańskie

Spektrum cierpienia obejmuje całą ludzkość i przybiera niezliczone formy. Obejmuje rodziny, jest pokoleniowa, rozciąga się nawet na grupy etniczne i narody. Te traumy wnikają głęboko w naszą psychikę i odgrywają się w naszym codziennym życiu, na poziomie osobistym i na scenie światowej. To cierpienie tych doświadczeń nas zmusza, do działania, aby uleczyć lub szerzyć to cierpienie. Możemy albo wybaczyć naszemu oprawcy, albo możemy nosić w sobie tlący się węgiel urazy i pozwolić mu wpłynąć na nasze życie. Niestety, możemy trzymać się tego cierpienia przez całe życie, pozwalając, aby ten sam scenariusz rozgrywał się raz po raz. W końcu to cierpienie staje się naszym nauczycielem i osiągamy poziom świadomości, na którym możemy odłożyć cierpienie i pozwolić mu odejść.


Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy nie musieli w kółko powtarzać tego cyklu? Gdybyśmy mogli po prostu pozwolić odejść od cierpienia i przejść do ekspresji naszej istoty, która służy nam lepiej. Aby jakakolwiek zmiana była możliwa, musimy wierzyć, że jest możliwa. Wiara, że ​​istnieje rzeczywistość, w której jestem wolny od cierpienia, jest genezą uzdrowienia. To poprzez swoje przekonania stwarzacie możliwość wyzdrowienia. Najłatwiej można to zobaczyć na słynnym efekcie placebo. Efekt „placebo” występuje wtedy, gdy pacjentowi mówi się, że leczenie przyniesie pewne korzystne skutki, podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest. Ale tylko dzięki wierzeniom pacjentów doświadczają uzdrowienia lub pewnej poprawy ich stanu. Podobnie jak mądre, „nocebo” pojawia się, gdy pacjentowi mówi się, że leczenie wywoła szkodliwy efekt, znowu w rzeczywistości nie ma to żadnego skutku. Ale znowu, poprzez samą wiarę, pacjent doświadcza negatywnych skutków. Więc nasze przekonania są kluczowe dla naszego uzdrowienia, jak również dla naszego cierpienia.


W jaki sposób szamańskie uzdrawianie pomaga uwolnić nas od przekonań, które powodują psychiczne, emocjonalne i fizyczne cierpienie? 

Dobrym przykładem do rozpoczęcia kursu jest zrozumienie, czym jest szamanizm. Szamanizm opiera się na przekonaniu, że wszechświat składa się z widzianych i niewidzialnych wymiarów, że jest ożywiony energiami świadomości, a cierpienie jest wynikiem dysharmonii lub negatywnych interakcji między ludźmi a ich środowiskiem społecznym i naturalnym. 

Celem szamana jest zdobycie mocy drzemiącej w niewidzialnym wymiarze rzeczywistości i pośrednictwo w niej dla praktycznej korzyści społeczności. Szaman ma jedną stopę w sferze fizycznej, a drugą w sferze duchowej, przy czym obie są połączone mostem świadomości. Z tego miejsca świadomości szaman tworzy przestrzeń, która pomaga ludziom uwolnić się od energetycznego śladu traumy. W tej przestrzeni są zakodowane wszystkie świadomości, których doświadczył szaman, jak również ich połączenie z linią, do której należą. Szaman może wezwać świadomość istot, aby pomogła mu zebrać mądrość potrzebną do pomocy innym w leczeniu. Może to być świadomość roślin, może to być świadomość różnych istot zwierzęcych, a nawet energie natury, takie jak góry lub gwiazdy. Mogą również odwoływać się do byłych nauczycieli i szablonów energetycznych, które są częścią linii, do której należą. To są wszystkie istoty świadomości, które pomagają innym w uzdrawianiu. Zatem przestrzeń, którą szaman tworzy, łączy lub pośredniczy między rzeczywistością klienta a wyższą świadomością. To właśnie ta przestrzeń ostatecznie pozwala klientowi doświadczyć tego, czego potrzebuje, aby uwolnić energetyczny ślad traumy.Podstawową prawdą szamańskiego uzdrawiania jest to, że to nasza własna podróż uzdrawiania pozwala nam pomóc innym uwolnić się od cierpienia. Ostatecznie chodzi o przestrzeń świadomości, którą oferujemy innym. Szamani z rdzennych kultur świata po prostu czerpią z prawd, które zawsze były obecne w ich rzeczywistości. Ale ta prawda odnosi się również do naszego współczesnego życia, została po prostu okryta ślepym poleganiem na naszym „zrozumieniu”. To przestrzeń, którą trzymamy dla siebie nawzajem, ta przestrzeń ugruntowana w prawdzie naszego istnienia, która pozwala nam ułatwiać uzdrawianie innych. 

Daje innym doświadczenie, że istnieje coś poza cierpieniem, doświadczenie współczucia, a czyniąc to, poszerza ich świadomość. Z każdym krokiem ku większej świadomości, doświadczamy wiedzy o naszej podróży i pięknych istotach, którymi naprawdę jesteśmy. A kiedy to robimy, pomagamy innym uwolnić się od cierpienia i wkroczyć w światłość ich istoty.

Zapraszamy serdecznie na  kurs Uzdrawiania Szamańskiego 


 

Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli po ukończonym kursie i zdanym teście jeśli dotyczy  (potwierdzenie dyplom, certyfikat, zaświadczenie )również dołączyć z do IPHM jako profesjonalni terapeuci  mogący wykonywać swój zawód.

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs (dyplom) ma swój unikalny wzór ,dzięki temu z dumą powiesisz go, je na swojej ścianie ,ponieważ każdy będzie inny ,i każdy potwierdzi Twoją wiedzę i nabyte  umiejętności .

Do każdego kursu są wliczone : materiały, konsultacje on-line ,test sprawdzający wiedzę teoretyczna i praktyczną (jeśli dotyczy)oraz upominki związane z danym kursem.

Dyplomy, Certyfikaty są wystawiane w języku angielskim lub polskim  na życzenie ucznia, bez dodatkowych kosztów, możliwość otrzymania Dyplomu w pdf

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Cena kursu :750zł.

Kontakt: 570 851 655

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com ,bramaenergii@gmail.com

FacebookBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

SPOSOBY NA WYKORZYSTANIE MOCY PORTALU 11/11- manifestacja marzeń

  WITAJCIE CUDOWNE ISTOTY  Przyciągamy to, kim jesteśmy i to, jaką energię wysyłamy do Wszechświata. A we Wszechświecie wszystko jest energi...

Popularne posty