Hopi-świecowanie uszu + masaż

 


Świecowanie uszu, zwane również termoterapią uszną, jest praktyką medycyny alternatywnej, która pomaga poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Korzyści ze świecowania uszu obejmują złagodzenie szumu w uszach (dzwonienie w uszach), pomoc w złagodzeniu bólu i ucisku zatok, usuwanie nadmiaru woskowiny, pomoc w odciążeniu ucha pływaka, pomoc przy bólach głowy, łagodzenie silnie swędzących uszu (często powodowanych przez drożdże, pleśń lub alergie na nabiał) 

Terapia termiczna uszna to świetny sposób na wzbogacenie zestawu umiejętności, zwłaszcza jeśli obecnie pracujesz w sektorze terapii holistycznych.

Ten kurs oferuje wiele korzyści zarówno początkującym, jak i doświadczonym terapeutom. 

Umiejętności, które nabyjesz na tym kursie świecowania uszu metodą  Hopi, mogą być wykorzystywane w leczeniu wielu schorzeń, a także obejmują szkolenie z kojącego masażu twarzy i szyi. 

Ten akredytowany kurs jest otwarty zarówno dla amatorów, jak i obecnych terapeutów i nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia w masażu, aby uzyskać do niego dostęp.

Niezależnie od tego, czy uczysz się technik dla siebie, czy nie możesz się doczekać rozpoczęcia własnej działalności i pomocy innym, ten  kurs świecowania uszu metodą Hopi nauczy Cię wszystkich aspektów, które musisz wiedzieć o świecowaniu uszu tą metodą.

Poznasz szczegóły dotyczące początków świecowania uszu Hopi, a także tego, jak ta starożytna technika przetrwała do czasów współczesnych. 

Mimo, że świecowanie uszu Hopi może wykonywać każda osoba, kursant uzyska dogłębną wiedzę o jego podstawach, a także zdobędzie  doświadczenie w tej potężnej metodzie terapii. 

Otrzymasz kompleksowe szkolenie  w następujących obszarach:

  • Konsultacje z klientem
  • Przeciwwskazania do zabiegu
  • Historia świecowania uszu Hopi
  • Korzyści i efekty świecowania uszu Hopi
  • Praktyczna instrukcja używania świec do uszu Hopi
  • Anatomia ucha
  • Masaż po zabiegu
  • Zdrowie i bezpieczeństwo
  • Tajniki sukcesu świecowania uszu, a także jego ewolucję w czasie.
  • Dobór świec  


Kurs dyplomowy ze świecowania uszu Hopi ma na celu zapewnienie kursantom wystarczającej pewności siebie, aby mogli rozpocząć praktykę indywidualnie. Informacje zawarte w kursie są więcej niż wystarczające, aby pomóc uczniom w rozpoczęciu własnej praktyki. 

Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli po ukończonym kursie i zdanym teście jeśli dotyczy  (potwierdzenie dyplom, certyfikat, zaświadczenie )również dołączyć z do IPHM jako już  profesjonalni terapeuci / praktycy  mogący wykonywać swój zawód.

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs (dyplom) ma swój unikalny wzór ,dzięki temu z dumą powiesisz go, je na swojej ścianie ,ponieważ każdy będzie inny ,i każdy potwierdzi Twoją wiedzę i nabyte  umiejętności .

Do każdego kursu są wliczone : materiały, konsultacje on-line ,test sprawdzający wiedzę teoretyczna i praktyczną (jeśli dotyczy)oraz upominki związane z danym kursem.

Dyplomy, Certyfikaty są wystawiane w języku angielskim lub polskim  na życzenie ucznia, bez dodatkowych kosztów, możliwość otrzymania Dyplomu w pdf

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Cena kursu :600zł.

Kontakt: 570 851 655

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com ,

bramaenergii@gmail.com

FacebookBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

SPOSOBY NA WYKORZYSTANIE MOCY PORTALU 11/11- manifestacja marzeń

  WITAJCIE CUDOWNE ISTOTY  Przyciągamy to, kim jesteśmy i to, jaką energię wysyłamy do Wszechświata. A we Wszechświecie wszystko jest energi...

Popularne posty